Osiągnięcia 2020/2021

Olga Cyniewska -Finalistka I Edycji Cosmic Challenge zorganizowanej przez Fundację Spaceship i pod patronatem Polskiej Agencji Kosmicznej.

Do Etapu Rejonowego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:
- Hanna Górska -VII A -J.Polski ,J. Angielski-P. A.Jarco,P. A.Citko
- Monika Jarmocik -J. Polski, J. Angielski -P. A. Jarco, P. A. Citko
- Gabriela Sadowska VI B -P. J. Mróz
- Wiktoria Siemieniako VIII A P. A. Olszewska
- Kowalewski Jakub VIII A J.Ang P. M.Kasiukiewicz
- Miltyk Hubert VII A -J. Ang P. A.Citko
- Malinowski Mateusz -J. Ang P. A. Citko

Katedra Wychowania Fizycznego

Brązowy Medal – Mistrzostwa Polski Kadetów -Konrad Gryk VIII C – (P. P. Anchim)

Biegi Sztafetowe - Igrzyska Dzieci-M.12 Dz, M.10 Chł.

Igrzyska Młodzieży -M.6 Dz, M. 11 Chł

Biegi Drużynowe -Igrzyska Dzieci-M.8 Dz, M.12 Chł

Igrzyska Mlodzieży -M.6 Dz, M. 11 Chł

Awans Dziewcząt do Finału w Szkolnych Rozgrywkach Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej.

Awans Chłopców do Finału w Szkolnych Rozgrywkach Szkół Podstawowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej

Awans Chłopców do Drugiego Etapu w Szkolnych Rozgrywkach Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej.

Szymon Kozłowski IV A - 7 Miejsce W Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym (P. R. Połubiński)

Oskar Kiryk II B - 4 Miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego W Tenisie Stołowym (P. R. Połubiński)

Konkursy Plastyczne:

Aleksandra Sanik II B – I miejsce w Kategorii do lat 10 w woj. konkursie „Jak Fundusze Europejskie Zmieniły Naszą Okolicę”

Łaszkiewicz Natalia VI C – Wyróżnienie w Kategorii do lat 15 w woj. konkursie „Jak Fundusze Europejskie Zmieniły Naszą Okolicę”

Nagroda dla Szkoły w woj. konkursie „Jak Fundusze Europejskie Zmieniły Naszą Okolicę”

Aleksander Jakubowski VI A – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Jesienne Drzwi do Lasu”

Kmita Lena I C – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Jesienne Drzwi do Lasu”

W Międzyszkolnym Konkursie „Jesienne Drzwi Do Lasu” Wyróżnienia:
Aleksandra Sanik II B
Piotrowski Kamil- IV B
Magdalena Redo – VI B

Magdalena Redo – VI B – II miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Fundację im. Księcia Konstantego Ostrogskiego i Redakcję Miesięcznika "Przegląd Prawosławny" (p. B.Uścinowicz)

Hanna Sapiołko III B - Wyróżnienie w kategorii Klas I-III w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Fundację im. Księcia Konstantego Ostrogskiego i Redakcję Miesięcznika "Przegląd Prawosławny (P. B. Uścinowicz)

Aniela Załęska VI A - II miejsce w Konkursie "W Cieniu Podlaskich Drzew" Organizowanym Przez Centrum Edukacji Nauczycieli W Białymstoku (p. I.Monach)

Sukcesy W II Semestrze:

Hanna Kuczyńska- I m w Szkolnym Konkursie Recyt. „Poezja Danuty Wawiłow)

Michał Kukliński, Krystian Mazurek - II m jw.

Zuzanna Kalisty – III m jw.

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Polski: Hanna Górska – 7a, Gabriela Sadowska 6b
Angielski: Monika Jarmocik 7a
Finaliści:

Angielski: Hubert Miltyk 7a
Polski: Monika Jarmocik 7a
Konkursy Plastyczne:

Magdalena Redo, Jakub Prystrom – Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Fotograficzno-Plastycznym „Czysty Białystok”

Małgorzata Redo -Wyróżnienie W Miejskim Konkursie Plastycznym „Francuscy Impresjoniści”

Magdalena Redo – Wyróżnienie W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Projekt Banknotu Inspirowanego Postacią Jana Klemensa Branickiego, w Związku z Ogłoszeniem Roku 2021 Przez Miasto Białystok Rokiem Jana Klemensa Branickiego

Wychowanie Fizyczne:

Antonina Jankowska-Bierezowiec - Srebrny Medal w Woj. Finałach Biegach Przełajowych na 700m

Wiktoria Gasztold – Brązowy Medal na 1000m

IV m w Szkolnych Rozgrywkach Sportowych Szkół Podstawowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej Chłopców

IV m w Szkolnych Rozgrywkach Sportowych Szkół Podstawowych Igrzysk Dzieci Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej Dziewcząt

Igrzyska Dzieci - w Biegach Przełajowych – Dziewczęta XII m, Chłopcy X m

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewczęta VI m

Maria Haponik – I m w Drużynowych Mistrzostwach Woj. Podl. Kategorii Kadetek W Tenisie Stołowym

Michał Szynkiewicz – III m w I Grand Prix Żaków, I m w Indywidualnych Mistrzostwach Żaków I Skrzatów

Szymon Kozłowski – IV m Jw.

Zofia Krysiewicz – I m w Turnieju Szachowym Klasyfikacyjnym „Wiosna 2021”

Konrad Gryk – Złoty Medal W Drużynowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym

Maria Harasimik – Złoty Medal w Drużynowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym

Amelia Łukaszewicz – III m w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w Badmintonie

Kangur Matematyczny 2021

Wyróżnienia:

Matylda Lul, Kamila Gan, Krzysztof Łukaszewicz, Maja Snarska, Gabriel Sadowska, Wiktor Tekień

Inne:

Magdalena Redo – III m w Miejskim Konkursie Biblijnym

Małgorzata Redo – I m w Miejskim Konkursie Historycznym „Kartki Z Historii Polski”

Klaudia Sokołowska – II m w V Ogólnopolskim Konkursie: ”Bezpieczny Internet- Działajmy Razem”.

Klasa Ia – Nagroda w VI Edycji Przeglądu Chórów Dziecięcych „Rozśpiewany Białystok”