Konsultacje dla rodziców
Rok szkolny 2023/24
Przed przybyciem na konsultacje proszę umówić się z nauczycielem przez dziennik elektroniczny.
Imię i nazwisko | Dzień tygodnia | Godzina | Sala |
Andruk Dorota | poniedziałek | 15:20 - 16:20 | 21 |
Anuszkiewicz Adam | środa | 16:00 - 17:00 | pokój nauczycielski |
Chojnowska Dorota | środa | 10:40 - 11:40 | 18 |
Chomaniuk Marta | czwartek | 15:20 - 16:20 | 31 |
Chrola Teresa | piątek | 12:00 - 13:00 | gabinet pedagoga |
Citko Alicja | wtorek | 15:20 - 16:20 | 31 |
Dakowicz Agnieszka | czwartek | 16:00 - 17:00 | 14 |
Dobrogowska Emilia | środa, czwartek | 12:40 - 13:10, 11:30 - 12:00 | 15 |
Dzieszko Anna | poniedziałek | 12:40 - 13:40 | pokój nauczycielski |
Fularczyk Androsiuk Anna | czwartek | 11:30 - 12:30 | pokój nauczycielski |
Gwiazdowska Jolanta | piątek | 13:30 - 14:30 | gabinet wicedyrektora |
Harasimowicz Katarzyna | wtorek | 14:00 - 15:00 | biblioteka |
Hołubowicz Karolina | poniedziałek, wtorek | 12:40 - 13:10, 13:40 - 14:10 | 15 |
Iwaniuk Marta | piątek | 15:00 - 16:00 | biblioteka |
Jarmoc Aneta | czwartek | 10:40 - 11:40 | pokój nauczycielski |
Jęczelewska Justyna | piątek | 09:45 - 10:15 | pokój nauczycielski |
Kamińska Aleksandra | poniedziałek | 15:15 - 16:15 | sala 26 |
Kasiukiewicz Magdalena | środa, czwartek | 13:25 - 14:05, 08:00 - 08:20 | 28 |
Kardasz Elżbieta | środa | 14:00 - 15:00 | świetlica |
Karna Małgorzata | środa | 15:15 - 15:30 co 2 tyg. | pokój nauczycielski |
Karwowska Agnieszka | poniedziałek | 15:15 - 16:15 | pokój nauczycieli wf |
Kopeć Anna | wtorek | 10:00 - 10:30 | świetlica |
Koroś Zbigniew | czwartek | 14:30 - 15:30 | pokój nauczycieli w-f |
Kozłowska Barbara | poniedziałek | 14:00 - 15:00 | 8 |
Lech Małgorzata | poniedziałek | 12:00 - 13:00 | świetlica |
Liżewska Renata | poniedziałek | 08:45 - 09:45 | pokój nauczycielski |
Łupiński Emil | piątek | 13:25 - 14:25 | pokój nauczycieli wf |
Markuszewska Katarzyna | czwartek | 13:40 - 14:25 | 12 |
Masłowiecka Agnieszka | poniedziałek | 15:15 - 16:15 | 12 |
Mierzwińska Anna | środa | 07:45 - 08:45 | 26 |
Mróz Joanna | poniedziałek | 10:30 - 11:30 | pokój nauczycielski |
Muśko Elżbieta | wtorek | 14:30 - 15:30 | 2 |
Olszewska Aldona | poniedziałek | 09:45 - 10:30 | pokój nauczycielski |
Patejczuk Barbara | czwartek | 14:25 - 15:15 | 13 |
Piech Anna | wtorek | 13:25 - 14:25 | pokój nauczycieli wf |
Sawicka Ewa | wtorek | 15:30 - 16:30 | 14 |
Sieradzka Monika | wtorek, środa | 12:00 - 12:30, 11:30 - 12:00 | 6 |
Stankiewicz Anna | czwartek | 10:00 - 11:00 | gabinet dyrektora |
Stepaniuk Anna | czwatek | 13:40 - 14:40 | |
Strenkowska Anna | piątek | 14:30 - 15:30 | 27 |
Sulżyk Jerzy | poniedziałek | 14:25 - 15:25 | 29 |
Śliwowski Tomasz | piątek | 12:25 - 13:25 | czytelnia |
Uścinowicz Barbara | środa | 12:30 - 13:30 | 30 |
Weber Małgorzata | środa | 13:20 - 14:20 | pokój nauczycielski |
Wrzosek Barbara | wtorek | 13:25 - 14:30 | pokoj nauczycielski |
Zdzienicki Kamil | wtorek | 12:25 - 13:25 | pokój nauczycieli wf |
Zielińska Katarzyna | czwartek | 15:20 - 16:20 | 22 |
Zieniewicz Marta | czwartek | 14:25 - 15:25 | 25 |
Zubrycka Urszula | wtorek, środa | 11:30 - 12:00, 12:00 - 12:30 | 6 |