Aktualności

Prace wychowanków naszej świetlicy prezentowane w Konkursie Miejskim ph. Perły Podlasia"

autor: Aleksandra Małachowicz kl. IIIb "Okno mojej babci" - III miejsce Miejskim Konkursie "Perły Podlasia" (pastele, kredki ołówkowe)autor: Monika Jarmocik kl. IIIa "Kapliczka na wiosnę" (farby plakatowe)autor: Dorota Kalinowska kl. IIa "Chata chłopska" (pastele)autor: Klaudia Sokołowska kl. IIIb "Kapliczka" - Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Z biegiem Wisły"(kolaż, drewno, wata, farby plakatowe, folia aluminiowa)


Opiekunem ucznennic przygotowujących prace był p. Jacek Tekień

20 stycznia 2016r. bawiliśmy się na balu karnawałowym. Kogo tam nie było... Niektórzy z nas przebrani byli za wróżki, anioły, rycerzy itp. Najwięcej było księżniczek :) Wszystkich połączyły dyskotekowe rytmy.


26 listopada 2015 r. w świetlicy obchodziliśmy andrzejki. Tańce przeplatały się z wróżbami, konkursami i słodkim poczęstunkiem. Z wylosowanych karteczek mogliśmy odczytać kim będziemy w przyszłości. Okazało się, że w naszej grupie jest dwóch przyszłych prezydentów Polski:) Z przekłuwanych serduszek dowiadywaliśmy się jak będzie miała na imię nasza druga połowa. Bucik, który pierwszy przekroczył próg sali należał do Oli z klasy I, u chłopców był to but Macieja z klasy II. Wróżb i konkursów było bez liku. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani wicedyrektor Elżbieta Rząca.26 stycznia 2015 r. w świetlicy odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach.
Wszyscy bawiliśmy się wspaniale!


3.jpg


4.jpg


5.jpg