Nasze osiągnięcia


OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH POZASZKOLNYCH
W ROKU SZK. 2016/17

PAŹDZIERNIK

Brązowy Dyplom w I Międzynarodowym Konkursie Pieśni Chóralnej - chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

LISTOPAD

Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - Zuzanna Kozłowska VIa, Dominika Sadowska VIa. Opiekun: Anna Jarco
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego- Jakub Górski VIb, Małgorzata Łukaszewicz VIb. Opiekun: Aldona Olszewska
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego - Oskar Miltyk VIa, Dominika Sadowska VIa, Aleksandra Zapart VIa, Julia Tomczuk VIa. Opiekun: Alicja Citko
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego- Jakub Górski VIb. Opiekun: Katarzyna Zielińska
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w ramach VI Jesieni Talentów 2016 w SP nr 2 - Julia Jurczuk IVa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
III miejsce w Konkursie Literackim w ramach VI Jesieni Talentów 2016 w SP nr 2 - Bartłomiej Kotowski IVb. Opiekun: Halina Wakuluk
Wyróżnienie w Konkursie Literackim w ramach VI Jesieni Talentów 2016 w SP nr 2 - Oliwia Wasilewska Vb. Opiekun: Halina Wakuluk
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. Podlascy poeci dzieciom w SP 28 - Weronika Trochimczyk VIc. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz

GRUDZIEŃ

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Idzie zima będą święta"w kat. klas 0-III w SP nr 2 - Aleksandra Cybura IIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Idzie zima będą święta" w SP nr 2 - Wiktoria Siemieniako IVa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Idzie zima będą święta" w kat. klas 0-III w SP nr 2 - Adam Sienkiewicz IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
III miejsce w Podlaskim Konkursie Recytatorskim "Twórczość Tadeusza Śliwiaka słowem i pędzlem malowana w Zespole Szkół w Kleosinie - Wiktoria Siemieniako IVa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz

STYCZEŃ 2017

Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Języka Angielskiego - Aleksandra Zapart VIa. Opiekun: Alicja Citko
Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Języka Polskiego - Zuzanna Kozłowska VIa. Opiekun: Anna Jarco
Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Języka Polskiego- Jakub Górski VIb, Małgorzata Łukaszewicz VIb. Opiekun: Aldona Olszewska

LUTY 2017

Tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Małgorzata Łukaszewicz VIb, Jakub Górski VIb. Opiekun: Aldona Olszewska
Tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Zuzanna Kozłowska VIa. Opiekun: Anna Jarco
Tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego - Aleksandra Zapart VIa. Opiekun: Alicja Citko
II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Anielskie recytacje - Oliwia Wasilewska Vb. Opiekun: Anna Jarco

KWIECIEŃ 2017

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie "Przyroda w rebusach" - Aleksandra Łapciuk VIc, Michał Mironiuk VIc. Opiekun: Katarzyna Zielińska
Wyróznienie w Międzyszkolnym Konkursie "Przyroda w rebusach" - Dawid Kurzelewski VIc, Szymon Łuczak VIc. Opiekun: Katarzyna Zielińska
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Zwierzę niechciane, zwierzę kochane" - Małgorzata Redo IVa. Opiekun: Aldona Olszewska
II miejsce w XIV Podlaskim Festiwalu Pieśni Wielkanocnej - chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pisanki, baranki, pocztówki wielkanocne" - Weronika Anikiej IVb. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pisanki, baranki, pocztówki wielkanocne" - Jakub Górski VIb. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska
Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka wielkanocna" - Szymon Łuczak VIc. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska
VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju BRD etap miejski - Malinowska Julia, Łapciuk Aleksandra, Kuna Stanisław, Mironiuk Michał. Opiekun: Barbara Puchlik, Zbigniew Koroś
II miejsce w Podlaskim Festiwalu Pieśni Wielkanocnej – chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

MAJ 2017

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "BRYŁY" - Maciej Nowik VIc. Opiekun: Anna Strenkowska
I miejsce w Miejskim Konkursie Literackim "Czy to bajka, czy nie bajka - każda książka poczytajka" - Hanna Górska IIIa. Opiekun: Jacek Tekień
III miejsce w Miejskim Konkursie Literackim "Czy to bajka, czy nie bajka - każda książka poczytajka" - Anna Anuszkiewicz IIIa. Opiekun: Jacek Tekień
Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2017 - Olga Cyniewska IVa. Opiekun: Anna Strenkowska
Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2017 - Jakub Górski VIb. Opiekun: Anna Strenkowska
Bardzo dobry wynik w Konkursie Kangur Matematyczny 2017 - Dawid Kurzelewski VIc. Opiekun: Anna Strenkowska
Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2017 - Olga Orzechowska IVb. Opiekun: Iwona Zarzycka
Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2017 - Hanna Górska IIIa. Opiekun: Małgorzata Łuczaj
Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2017 - Adam Sienkiewicz IIIa. Opiekun: Małgorzata Łuczaj
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt: "Polscy poeci dzieciom" w Zespole Szkół nr 5 - Wiktoria Siemieniako IVa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
Wyróżnienie w II Wojewódzkim Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - Melpomena 2017 - Koło teatralne Promyczki. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
I miejsce w III Miejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych "Mała scena" - Koło teatralne Promyczki. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Perły Podlasia" - Aleksandra Małachowicz IIIb. Opiekun: Jacek Tekień
Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Z biegiem Wisły" w Roku Wisły - Klaudia Sokołowska IIIb. Opiekun: Jacek Tekień
I miejsce w Konkursie Muzycznym „Śpiewamy pieśni Karpińskiego” – chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska
III miejsce w Festiwalu Pieśni Liturgicznej i Religijnej– chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska
Nagroda główna w Miejskim Konkursie Plastycznym „Białystok – miejsca” – Tomasz Kurlenda VIa. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Białystok – miejsca”. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.


OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH POZASZKOLNYCH
W ROKU SZK. 2015/16

LISTOPAD

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym w SP 19 Nowe przygody krasnala Hałabały kategoria: praca literacka - Olga Orzechowska IIIb. Opiekun: Bożena Baranowska, Halina Wakuluk
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym w SP 19 Nowe przygody krasnala Hałabały kategoria: praca plastyczna - Bartłomiej Kotowski IIIb. Opiekun: Bożena Baranowska, Halina Wakuluk
I miejsce w Miejskim Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP 47 - Antonina Abramowicz Id. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
III miejsce w Miejskim Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP 47 - Maksymilian Piotrowski Id, Julia Jurczuk IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP 47 - Weronika Sierzputowska Id, Wiktoria Kudzin IIIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym w SP 47 Złota jesień - Wiktoria Siemieniako IIIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki - Jakub Aleksiejczuk VIc
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - Tobiasz Abramowicz VIb, Mikołaj Linczuk VIb, Magdalena Kotowska VIb, Julia Romanowicz VIb, Dominika Sadowska Va. Opiekun: Anna Jarco
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego - Julia Romanowicz VIb, Mikołaj Linczuk VIb, Magdalena Kotowska VIb, Dominika Kuźbiel VIb. Opiekun: Alicja Citko
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - Jakub Górski Vb, Zuzanna Godlewska VIc. Opiekun: Aldona Olszewska
III miejsce w Podlaskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej - chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

GRUDZIEŃ

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt: Idzie zima będą święta w Zespole Szkół w Sobolewie - Wiktoria Siemieniako IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt: Idzie zima będą święta w Zespole Szkół w Sobolewie - Martyna Łabieniec IIa, Aleksandra Zapart Va - kat. IV-VI. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt: Idzie zima będą święta w Zespole Szkół w Sobolewie - Antonina Abramowicz IId, Agata Bołtryk Ic, Olga Kużelewska IVc - kat. IV-VI. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
II miejsce w Miejskim Konkursie Podlasie, wielokulturowość...- Wiktoria Siemieniako IIIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska
II miejsce w Miejskim Konkursie Podlasie, wielokulturowość...- Jakub Juszczuk IIIb. Opiekun: Bożena Baranowska
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Jasełka 2015 w SP 44 - klasa Id. Opiekun: Halina Górska, Barbara Patejczuk

STYCZEŃ

Nagroda w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Boże Narodzenie słowem malowane w SP nr 16 - Wiktoria Siemieniako IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Boże Narodzenie słowem malowane w SP nr 16 - Patrycja Malowaniec IIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Tobiasz Abramowicz VIb, Mikołaj Linczuk VIb, Magdalena Kotowska VIb, Julia Romanowicz VIb. Opiekun: Anna Jarco
Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego - Julia Romanowicz VIb, Mikołaj Linczuk VIb, Magdalena Kotowska VIb, Dominika Kuźbiel VIb. Opiekun: Alicja Citko

LUTY

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym organizowanym przez MDK Białystok S.O.S dla bezdomnych kotów ph. Mój przyjaciel kot. Portrety. - Gabriela Jabłońska VIb. Opiekun: Barbara Kozłowska
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim I ty możesz zostać Andersenem w SP nr 3 BTO - Julia Izdebska, Adam Dzienisik IIIb. Opiekun: Bożena Baranowska
Tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Magdalena Kotowska VIb, Julia Romanowicz VIb. Opiekun: Anna Jarco
Tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Tobiasz Abramowicz VIb, Mikołaj Linczuk VIb. Opiekun: Anna Jarco
Tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Jakub Górski Vb. Opiekun: Aldona Olszewska
Tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego - Magdalena Kotowska VIb, Julia Romanowicz VIb, Mikołaj Linczuk VIb, Dominika Kuźbiel VIb. Opiekun: Alicja Citko

MARZEC

Wyróżnienie w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu "Przyroda w rebusach" - Michał Mironiuk Vc. Opiekun: Katarzyna Zielińska
III miejsce w Podlaskim Festiwalu Palm Wielkanocnych -Weronika Trochimczyk Vc. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

KWIECIEŃ

Nagroda Impresariatu Trojanowscy w Podlaskim Festiwalu Pocztówki Wielkanocnej - Weronika Trochimczyk Vc. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska
Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Literackim (Pod)różne historie organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Białymstoku - Małgorzata Łukaszewicz Vb. Opiekun: Aldona Olszewska
I miejsce w Konkursie Recytatorskim English Poems and Nursery Rhymes - Wiktoria Siemieniako IIIa. Opiekun: Dorota Siemieńczuk
Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim English Poems and Nursery Rhymes - Julia Jurczuk IIIa. Opiekun: Dorota Siemieńczuk
I miejsce w Miejskim Konkursie O laur Złotego Pióra - Julia Jurczuk IIIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska
II miejsce w Miejskim Konkursie O laur Złotego Pióra - Małgorzata Redo IIIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie O laur Złotego Pióra - Olga Cyniewska IIIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska
III miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Weronika Bilikiewicz, Julia Grześ VIc, Jakub Malinowski, Michał Sidorowicz VIa. Opiekun: Barbra Puchlik, Zbigniew Koroś.
I miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki Angielskiej Sing a song - Gabriela Jabłońska VIb. Opiekun: Alicja Citko
II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym Modelinowe cudaki w SP 19 - Edwin Wasilewski IId. Opiekun: Katarzyna Markuszewska
III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym Modelinowe cudaki w SP 19 - Franciszek Więcko IId. Opiekun: Katarzyna Markuszewska
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym Modelinowe cudaki w SP 19 - Antonina Abramowicz IId. Opiekun: Katarzyna Markuszewska

MAJ

Wyróżnienie w Miejskim Festiwalu Piosenki z czasów Babci i Dziadka w SP 47 - Antonina Abramowicz IId. - Opiekun: Katarzyna Markuszewska
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym W świecie utworów Mistrza Adama w Zespole Szkół nr 2 w B-stoku - Inga Maria Gryk Vc. Opiekun: Anna Strenkowska
Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny - Dawid Kurzelewski Vc. Opiekun: Anna Strenkowska
Wynik Bardzo dobry w Konkursie Kangur Matematyczny- Mateusz Malinowski IIIb. Opiekun: Bożena Baranowska
Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny- Julia Izdebska IIIb. Opiekun: Bożena Baranowska
Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny- Olga Cyniewska IIIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska
Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny- Damian Roszkowski IIIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska
Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny- Igor Kuniewicz IId. Opiekun: Katarzyna Markuszewska
Nagroda Specjalna w X edycji Konkursu Odpowie Ci wiatr... w SP 12 - Antonina Abramowicz IId. Opiekun: Katarzyna Markuszewska

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH POZASZKOLNYCH W ROKU SZK. 2014/15

PAŹDZIERNIK

III miejsce w Miejskim Konkursie Literackim "Wiersze z szuflady" organizowanym przez Książnicę Podlaską - Jakub Juszczuk IIb. Opiekun - Bożena Baranowska.
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Literackim "Wiersze z szuflady" organizowanym przez Książnicę Podlaską - Wiktoria Żoch IIIc. Opiekun - Barbara Kozłowska.
Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Literackim "Wiersze z szuflady" organizowanym przez Książnicę Podlaską - Dominika Romanowicz IIIa. Opiekun - Barbara Patejczuk.
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt: "Owocowo-jarzynowo" w SP nr 50 - Julia Czech IIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
I miejsce /kat. recytacja/  w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym pt:"Kocham Cię moja ojczyzno" w SP nr 47 - Antonina Abramowicz Id. Opiekun" Katarzyna Harasimowicz.
I miejsce /kat. wokal/ w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym pt: "Kocham Cię moja Ojczyzno" w SP nr 47 - Martyna Trochimczuk IIIc. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz


LISTOPAD

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret jesieni" w SP nr 5 - Katarzyna Niewińska IIb, Martyna Kulesza IIb. Opiekun:Elżbieta Muśko, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Kardasz
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bohaterowie baśni i bajek polskich" w SP nr 5 - Marlena Kiluk IIb. Opiekun: Elżbieta Muśko, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Kardasz
I miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej "Najdroższy wyraz: Ojczyzna" organizowanym w PG nr 2- Paweł Sulewski VIc. Opiekun: Marzena Ciruk
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w ramach IV Jesieni Talentów 2014 "Z inspiracji księdza Jana" w SP nr 2 - Weronika Trochimczyk IVc. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ph: "Po pasach i gęsiego - kto doda coś do tego..." w SP nr 21 - Martyna Urban IIIc, O. Wasilewska IIIb, M. Kasperuk IIIb, M. Korzeniecki IIIb, D. Sapiołko IIIb, K. Iwanowicz IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Technicznym "Miś- wiernym przyjacielem" w Zespole Szkół PTO - Zofia Niewińska IIb. Opiekun: Elżbieta Muśko, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Kardasz
Wyróżnienie w Podlaskim festiwalu Pieśni Patriotycznej - chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska



GRUDZIEŃ

I miejsce w Miejskim Konkursie "Podlasie, wielokulturowość, tolerancja, współpraca" w SP 28 - Olga Cyniewska IIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska
II miejsce w Miejskim Konkursie "Podlasie, wielokulturowość, tolerancja, współpraca" w SP 28 - Wiktoria Siemieniako IIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska
III miejsce w Miejskim Konkursie "Podlasie, wielokulturowość, tolerancja, współpraca" w SP 28 - Julia Jurczuk IIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Idzie zima, będą święta" w ZS w Sobolewie - Antonina Abramowicz Id. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Idzie zima, będą święta" w ZS w Sobolewie - Wiktoria Kudzin IIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Idzie zima, będą święta" w ZS w Sobolewie - Weronika Sierzputowska "0"a. Opiekun: Anna Kosikowska, Katarzyna Harasimowicz
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Idzie zima, będą święta" w ZS w Sobolewie - Weronika Trochimczyk IV c. Opiekun:Katarzyna Harasimowicz
Tytuł Laureata w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świąteczna kartka" - Julia Jurcuch IIa, Wiktoria Siemieniako IIa, Jakub Kowalewski IIa. Opiekun: Elzbieta Lebieżyńska
I miejsce w Wojewódzkim konkursie Recytatorskim "Boże Narodzenie słowem malowane" w SP 16 - Hanna Górska Ia. Opiekun: Martyna Dąbrowska
Nagroda Dyrektora  w Konkursie Plastycznym "Postać Mikołaja w tradycji polskiej" w SP 32 - Mateusz Korzeniecki IIIb. Opiekun: Katarzyna Rogucka, Elżbieta Muśko, Elżbieta Kardasz.
Nagroda Rodziców w Konkursie Plastycznym Postać Mikołaja w tradycji polskiej" w SP 32 - Katarzyna Niewińska IIIb. Opiekun: Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Muśko
Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ubieramy choinkę" w SP 19 - Klara Kiszko Ib, Adam Dzienisik IIb. Opiekun: Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Muśko

STYCZEŃ

I miejsce w II Noworocznym Szachowym Turnieju Klasyfikacyjnym MDK Białystok. Kategoria: Grupa "B" - Natalia Wiercińska IIb. Opiekun: Bożena Baranowska
Zakwalifikowanie do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego - Mikołaj Linczuk Vb. Opiekun: Alicja Citko
Zakwalifikowanie do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego -Małgorzata Zdanowicz VIc. Opiekun: Marzena Ciruk
Zakwalifikowanie do etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego - Mikołaj Linczuk Vb, Magdalena Kotowska Vb, Julia Romanowicz  Vb, Tobiasz Abramowicz Vb,  Aleksandra Sanik VIb, Alicja Tymińska VIb. Opiekun: Anna Jarco
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zawód moich marzeń" w SP 1 - B. Kalinowski IIb. Opiekun: Elżbieta Muśko, Elżbieta Kardasz, Katarzyna  Rogucka
Zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego w Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego - Mikołaj Linczuk Vb. Opiekun: Alicja Citko
Zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego w Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego - Alicja Tymińska VIb. Opiekun: Anna Jarco
Zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego w Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego - Małgorzata Zdanowicz VIc. Opiekun: Marzena Ciruk

LUTY

Tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego - Mikołaj Linczuk Vb. Opiekun: Alicja Citko
Tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego - Alicja Tymińska VIb. Opiekun: Anna Jarco

MARZEC

III miejsce w Miejskim Konkursie Kultury Języka Polskiego - Natalia Zyskowska VIa. Opiekun: Anna Jarco

KWIECIEŃ

Wyróżnienie w Podlaskim Festiwalu Pieśni Wielkanocnej – chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

MAJ

I miejsce w XVIII Miejskim Konkursie Recytatorskim „Wiersze Jana Brzechwy” w SP 19 – Kamila Iwanowicz IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.
Wyróżnienie w XVIII Miejskim Konkursie Recytatorskim „Wiersze Jana Brzechwy” w SP 19 – Julia Izdebska IIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Językowym „A trip to London” - Marcel Filipczuk VIc. Opiekun: Magdalena Kasiukiewicz
II miejsce w Festiwalu Pieśni Liturgicznej i Religijnej – chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska
Bardzo dobry wynik w Konkursie Kangur Matematyczny – Mateusz Malinowski IIb. Opiekun: Bożena Baranowska.
I miejsce w Konkursie „Dzieciaki kochają zwierzaki” organizowanym przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska – klasa III b. Opiekun: Anna Fularczyk-Androsiuk.
Wyróżnienie w XII Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Moja bajka” - Szymon Patejczuk IIIb. Opiekun: Anna Fularczyk-Androsiuk.
Wyróżnienie w Kangurze Matematycznym 2015 – Dominika Sadowska IVa, Mateusz Jasiewicz Vb, Mikołaj Linczuk Vb, Szymon Sokołowski Vic. Opiekun: Iwona Zarzycka.
Wyróżnienie w Konkursie „Dzieciaki kochają zwierzaki” organizowanym przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska – klasa I c. Opiekun: Iwona Ejsmont.
Wyróżnienie w Kangurze Matematycznym 2015 – Damian Roszkowski, Olga Cyniewska, Jakub Kowalewski, Julia Dakowicz IIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska.
Wyróżnienie w Kangurze Matematycznym 2015 – Jakub Górski IVb. Opiekun: Anna Strenkowska.
III miejsce w konkursie „Matematyka z rymem” - Małgorzata Łukaszewicz Ivb. Opiekun: Anna Strenkowska.
Wyróżnienie w Powiatowym Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Melpomena 2015” - koło teatralne Promyczki. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.


Osiągnięcia uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szk. 2013/2014

PAŹDZIERNIK

I miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku w olimpiadzie pływackiej „Mleczny Start. Opiekun: A. Karwowska, Z. Koroś.

II miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku w tenisie stołowym chłopców. Opiekun: Z. Koroś, A. Karwowska.

IV miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku - badminton dziewcząt. Opiekun: A. Karwowska, Z. Koroś.

V miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku w unihokeju chłopców. Opiekun: Z. Koroś, A. Karwowska.

V miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku w piłce nożnej dziewcząt. Opiekun: A. Karwowska, Z. Koroś.

VII miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku – biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Opiekun: Z. Koroś, A. Karwowska.
Dyplom Uznania za zajęcie II miejsca w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Wiktoria 2013 - Gabriela Jabłońska IVb.
Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej "Jeszcze Polska nie zginęła" - Gabriela Jabłońska IVb.

LISTOPAD

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w SP nr 2 „Jesienny bukiet” – Daria Karwińska IIc. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

Wyróżnienie w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego w SP 45 „Każdy miś ci to powie, że sport to zdrowie” - Szymon Moroz IIIb. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Jem wszystko nie marnuję, zdrowie zachowuję” w SP nr 5 – Zofia Ruta IIa. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

Nagroda w konkursie miejskim „Focus on English 2013” organizowanym przez MODM – Maciej Wierzbicki VIb. Opiekun: Alicja Citko.

Nagroda w miejskim Konkursie Poezji w SP 19 „Złota polska jesień” – Aleksandra Zapart IIIa. Opiekun: Anna Fularczyk-Androsiuk.

V miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku - badminton chłopców. Opiekun: A. Karwowska, Z. Koroś.

V miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku w tenisie stołowym dziewcząt. Opiekun: Z. Koroś, A. Karwowska.

VII miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku w piłce nożnej chłopców. Opiekun: A. Karwowska, Z. Koroś.

VII miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku – unihokej dziewcząt. Opiekun: Z. Koroś, A. Karwowska.

VIII miejsce w Mistrzostwach miasta Białegostoku – pływanie dziewcząt. Opiekun: A. Karwowska, Z. Koroś.

Nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „To wiem o Tuwimie” w SP 16 – Weronika Trochimczyk IIIc. Opiekun K. Harasimowicz.

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „To wiem o Tuwimie” w SP 16 – Adam Dzienisik Ib. Opiekun: K. Harasimowicz.

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Spotkanie z poezją Juliana Tuwima” w SP 16 – Szymon Kulesza Ib. Opiekun: K. Harasimowicz.

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Spotkanie z poezją Juliana Tuwima” w SP 16 – Weronika Trochimczyk IIIc. Opiekun: K. Harasimowicz.
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej - Mońki 2013- chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

GRUDZIEŃ

Wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ubieramy choinkę” w SP 19 – Martyna Iwaniuk IIIc. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Nasze próby poetyckie inspirowane literaturą” – Michał Dzienisik VIc. Opiekun: H. Wakuluk.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Nasze próby poetyckie inspirowane literaturą” – Anna Samsonowicz, Natalia Sacharczuk, Natalia Zyśkowska Va, Weronika Taranta Vb, Przemysław Januszkiewicz IVb. Opiekun: H. Wakuluk.

II miejsce w Miejskim Konkursie „Podlasie, wielokulturowość, tolerancja, współpraca” – Olga Cyniewska Ia. Opiekun: E. Lebieżyńska.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – zakwalifikowanie do etapu rejonowego – Renata Czarniecka, Magdalena Niczyporuk, Kinga Szarkowska, Joanna Wawrzeniuk, Julia Więcko, Maciej Wierzbicki VIb, Natalia Zyśkowska Va. Opiekun: Anna Jarco.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – zakwalifikowanie do etapu rejonowego – Michał Dzienisik, Maja Mackiewicz VIc, Justyna Iwanowicz, Ewa Kalinowska VIa. Opiekun: Aldona Olszewska.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w SP 47 „Anioły, aniołki, aniołeczki” – Zuzanna Wieliczko IIIc. Opiekun: K. Harasimowicz.

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w SP 44 „Pocztówka lub ozdoba Bożonarodzeniowa i Noworoczna” – Olga Orzechowska Ib. Opiekun: K. Harasimowicz.

I miejsce w Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Niech kolęda niesie się po świecie" - zespół wokalny Viva. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Nasze próby poetyckie inspirowane literaturą" - Przemysław Januszkiewicz IV b.

STYCZEŃ

 II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie  Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi" - Gabriela Jabłońska IVb.

LUTY

Tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Plastyki - Natalia Walendziuk VIc, Aleksandra Żygłowicz VIc, Martyna Zrajkowska VIb. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

Tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Natalia Zyśkowska Va, Magdalena Niczyporuk VIb.  Opiekun: Anna Jarco

Tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - Maciej Wierzbicki VIb. Opiekun: Anna Jarco

Tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Krzysztof Babul VIa, Ewa Kalinowska VIa, Mateusz Bubienko VIb, Maciej Wierzbicki VIb, Wojciech Tuchliński VIb. Opiekun: Alicja Citko

III miejsce w II edycji Międzyszkolnego Konkursu "Przyroda w rebusach" - Krzysztof Piotrowski VIb. Opiekun: Katarzyna Zielińska

Wyróżnienie w II edycji Międzyszkolnego Konkursu "Przyroda w rebusach" - Michał Piotrowski VIb. Opiekun: Katarzyna Zielińska
III miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki Angielskiej "Sing a song" organizowanym przez MODM - Gabriela Gorłowska VIb, Wiktoria Gryc VIb. Opiekun: Alicja Citko

MARZEC

II miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Ocalić od zapomnienia" - Tobiasz Abramowicz IV b.
I miejsce w XXV Otwartych Mistrzostwach Supraśla w Szachach - Mikołaj Linczuk IVb.

KWIECIEŃ

II miejsce w XI Podlaskim Festiwalu Pieśni Wielkanocnej - chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

Wyróżnienie w XI Podlaskim Festiwalu Zespołów Muzycznych AKOLADA - zespół wokalno-instrumentalny Viva. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki, wyrywanki" - E. Nikołajuk IVa, M. Fiedoruk IVa. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Nie taki nauczyciel straszny, jak go malują" - M. Ciesnowski VIb, K. Juchimiuk IV c, A. Tymińska Vb, E. Nikołajuk IVa. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska
Wyróżnienie w XIII Podlaskim  Konkursie Plastycznym "Pisanki, kraszanki, wyrywanki" organizowanym przez Zespół Szkół Społecznych BTO nr 3 - Zofia Leończuk IVb, Tobiasz Abramowicz IVb, Julia Romanowicz IVb. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.
II miejsce w XIX Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Stoczka  - Mikołąj Linczuk IVb.

MAJ

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR - W. Tuchliński VIb, S. Sokołowski Vc, K. Kulaszewicz IVc, J. Romanowicz IVb, A. Czarkowski IVb. Opiekun: Iwona Zarzycka.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Osobliwości przyrodnicze Podlasia" - M. Butkiewicz VI c. Opiekun: Katarzyna Zielińska.

II miejsce w IV edycji  Konkursu Wojewódzkiego „So, you think you can sing…” – Wiktoria  Gryc, Gabriela Gorłowska VIb. Opiekun: Magdalena Kasiukiewicz.

II miejsce w konkursie czytelniczym z j. angielskiego „Learning English through” – Martyna Kassjańska IV b. Opiekun: Alicja Citko

II miejsce w konkursie plastyczno-językowym w SP 37 „Spotlight on the USA” – Julia Wadziejczuk VIc. Opiekun: Alicja Citko.


CZERWIEC
SREBRNY DYPLOM w Wojewódzkim Przeglądzie Chórów Szkolnych. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska


Osiągnięcia uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szk. 2012/2013

PAŹDZIERNIK

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym Nowe przygody znanych bohaterów w SP nr 19 - Dominika Kuźbiel IIIb. Opiekunowie: Halina Wakuluk, Bożena Baranowska.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Wokalnym Konkursie dla dzieci i
młodzieży Wiktoria 2012 organizowanym przez Diamond Voice Foundation w
Warszawie - Gabriela Jabłońska IIIb. Opiekun: Bożena Baranowska.

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ph. Wakacyjne wspomnienia w SP nr 32 - Dominika Borkowska IIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Po pasach i gęsiego...kto doda coś do tego - moja bezpieczna droga do szkoły w SP nr 21 - Zuzanna Godlewska IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Po pasach i gęsiego...kto doda coś do tego - moja bezpieczna droga do szkoły w SP nr 21 - Wiktoria Dawidowicz IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

LISTOPAD

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Bohaterowie bajek Ch. Perault w SP 5 w B-stoku- Karolina Juchimiuk IIIc. Opiekunowie: Katarzyna Rogucka, Elżbieta Muśko, Elzbieta Kardasz.

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Kosz pani Jesieni w SP nr 20 w B-stoku - Natalia Gościk, Aleksandra Łapciuk Ia. Opiekunowie: Elżbieta Muśko, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Kardasz.

Stypendium w Wojewódzkim Konkursie Moja pasja, moje stypendium organizowanym w ramach kampanii społecznej przez Gazetę Współczesną i Kurier Poranny Czytam, więc wiem - Weronika Kozłowska VIb.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP nr 47, kategoria: recytacja - Izabela Żygłowicz IIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP nr 47, kategoria: recytacja - Martyna Kasperuk Ic. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP nr 47, kategoria: wokal - Dominika Borkowska IIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP nr 47, kategoria: wokal - Krzysztof Gólcz IIIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Pieśni Moniuszkowskiej Pieśń wieczorna – chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

I miejsce w Miejskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej – chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

GRUDZIEŃ

Wyróżnienie w VI Miejskim Konkursie Matematycznym Mały Matematyk 2012 organizowanym przez MODM - Julia Romanowicz IIIb. Opiekun Bożena Baranowska.

I miejsce w IV Miejskim Konkursie Plastyczno-Matematycznym Barwy matematyki - Michał Dzienisik Vc. Opiekun: Anna Strenkowska

II miejsce w IV Miejskim Konkursie Plastyczno-Matematycznym Barwy matematyki - Aleksandra Żołnierska IVc. Opiekun: Iwona Zarzycka

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Idzie zima będą święta w Zespole Szkół w Sobolewie, kategoria: klasy 0-I - Daria Sapiołko Ib. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Idzie zima będą święta w Zespole Szkół w Sobolewie, kategoria: klasy 0-I - Oliwia Wasilewska Ib. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Idzie zima będą święta w Zespole Szkół w Sobolewie, kategoria: klasy 0-I - Martyna Kasperuk Ib. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Idzie zima będą święta w Zespole Szkół w Sobolewie, kategoria: klasy II-III - Izabela Żygłowicz IIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Idzie zima będą święta w Zespole Szkół w Sobolewie, kategoria: klasy II-III - Aleksandra Zapart IIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

Wyróznienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Idzie zima będą święta w Zespole Szkół w Sobolewie, kategoria: klasy II-III - Zuzanna Godlewska IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Idzie zima będą święta w Zespole Szkół w Sobolewie, kategoria: klasy IV-VI - Dawid Rembowicz IVa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

II miejsce w Konkursie Plastycznym Mikołaje, szczęście rozdają – Maria Niewińska VIc. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Mikołaje, szczęście rozdają – Aleksandra Żołnierska VIc. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

MARZEC

I miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Pływaniu - w stylu grzbietowym - Szymon Duchnowski IVc. Opiekun: Anna Piech.

V miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Pływaniu - uczniowie klas IV, V. Opiekun: Anna Piech.

Osiągnięcia uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szk. 2011/2012

WRZESIEŃ

Tytuł Mistrza Białegostoku w biegach przełajowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy - Monika Ciesnowska VIc. Opiekun: Zbigniew Koroś
V miejsce Miejski Turniej w biegach przełajowych - Bartosz Iwaniuk Vc. Opiekun: Zbigniew Koroś.

XI i XII miejsce w Miejskich Biegach Sztafetowych organizowanych
przez Szkolny Związek Sportowy - Klasa IV, V i VI. Opiekunowie:
Agnieszka Karwowska, Anna Piech Zbigniew Koroś.

PAŹDZIERNIK

Tytuł Laureata w Międzynarodowym Konkursie Moja przygoda w muzeum - Michalina Artysiewicz. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

XI miejsce w Miejskich Biegach Przełajowych organizowanych przez
Szkolny Związek Sportowy - Klasa IV, V i VI. Opiekunowie: Agnieszka
Karwowska, Anna Piech Zbigniew Koroś.

LISTOPAD

II miejsce w Mistrzostwach Białegostoku w tenisie stołowym - B.
Iwaniuk Vc, G. Ołdakowski VIc, P. Orzechowski VIb, D. Orzechowski IVa.
Opiekun: A. Szynkiewicz.

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poezji Dziecięcej - Julia Kulesza IIIa. Opiekun: Krystyna Puśko.

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poezji Dziecięcej „Złota Polska Jesień” - Joanna Radziwon IIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska.

Nagroda główna w konkursie literackim „Moja niezwykła przygoda z
Pippi” organizowanym przez Teatr Dramatyczny w Białymstoku - Adam
Czarkowski IIb. Opiekun: Bożena Baranowska.

II miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek Kolęda Malucha
organizowanym przez MDK w Białymstoku - Gabriela Jabłońska IIb. Opiekun:
Bożena Baranowska.

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Podlasie
wielokulturowość, tolerancja, współpraca” organizowanym w Szkole
Podstawowej nr 28 - Joanna Radziwon , Urszula Kozikowska, Zuzanna
Godlewska, Wiktoria Romanowicz, Wiktoria Dawidowicz, Jakub Piotrowski kl
IIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska.

Nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez SP
nr 45 W krainie pluszowego misia - Linda Durtaeva IIc. Opiekunowie:
Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Muśko.

Nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym organizowanym w zespole
Szkół Integracyjnych nr 1 O czystą Ziemię od dziś troszczy się pluszowy
miś - Natalia Kucharczyk Ic, Martyna Chojnowska Ic. Opiekunowie:
Katarzyna Rogucka, Elżbieta Muśko, Elżbieta Kardasz.

VII miejsce w Unihokeju - chłopcy kl. V-VI organizowanym przez
Szkolny Związek Sportowy. Opiekun. Zbigniew Koroś, Anna Piech, Agnieszka
Karwowska.

VIII i IX miejsce w Badmintona - chłopcy i dziewczęta kl. VI organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy. Opiekun: Zbigniew Koroś.

XVI miejsce w Piłce Nożnej chłopcy klas VI organizowanym przez
Szkolny Związek Sportowy. Opiekun: Agnieszka Karwowska, Anna Piech,
Zbigniew Koroś.

V miejsce w Piłce Koszykowej - chłopcy kl. VI organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy. Opiekun: Zbigniew Koroś.

II miejsce oraz VII miejsce w województwie w Tenisie stołowym -
chłopcy kl. ViVI organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy. Opiekun:
Anna Piech, Agnieszka Karwowska, Zbigniew Koroś.

VII miejsce w Tenisie stołowym - dziewczęta kl. V i VI
organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy. Opiekun: Agnieszka
Karwowska, Anna Piech, Zbigniew Koroś.

GRUDZIEŃ

I miejsce w Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Jasełka 2011 - klasa Ia. Opiekunowie: Halina Górska, Małgorzata Łuczaj.

Wyróżnienia za grę aktorska w Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i
Pastorałek Jasełka 2011- Zuzanna Kozłowska, Dominika Borkowska, Weronika
Juchimiuk Ia. Opiekunowie: Małgorzata Łuczaj, Halina Górska.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na album Józef Piłsudki -
Marszałek, mąż, ojciec… organizowanym w SP nr 21 w Białymstoku - Piotr
Żywolewski Vc. Opiekun: Halina Wakuluk, Barbara Kozłowska.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym Polscy
Prezydenci – Gabriel Narutowicz - organizowanym w SP nr 21 w Białymstoku
- Piotr Żywolewski Vc. Opiekun: Halina Wakuluk, Barbara Kozłowska.

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym w Szkole
Podstawowej nr 5 Eko robot przyszłości - Paulina Borkowska IIc.
Opiekunowie: Elżbieta Muśko, Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka.

Wyróżnienie w miejskim Konkursie Plastycznym w SP nr 20 Choinka
Bożonarodzeniowa - Karolina Juchimiuk IIc, M. Chojnowska Ic.
Opiekunowie: Elżbieta Muśko, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Kardasz.

Nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym w SP nr 44 Pocztówka
Bożonarodzeniowa lub Noworoczna - Mateusz Kasjaniuk IIIb. Opiekun:
Katarzyna Harasimowicz.

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym w SP nr 49 Kraina
Świętego Mikołaja - Izabela Żygłowicz Ia. Opiekun: Katarzyna
Harasimowicz.

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym w Sp nr 21 W krainie baśni- Zuzanna Godlewska IIa, Dawid Rembowicz IIIa.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Zespole
Szkół w Sobolewie Idzie zima będą święta w kategorii klas 0-I: Weronika
Trochimczyk Ic. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Zespole
Szkół w Sobolewie Idzie zima będą święta w kategorii klas 0-I: Daria
Sapiołko 0b. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

I miejsce i Nagroda specjalna w Międzyszkolnym Konkursie
Recytatorskim w Zespole Szkół w Sobolewie Idzie zima będą święta w
kategorii klas I-III: Lidia Niewińska IIIc. Opiekun: Katarzyna
Harasimowicz.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Zespole
Szkół w Sobolewie Idzie zima będą święta w kategorii klas I-III:
Aleksandra Bogus IIIc. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Zespole
Szkół w Sobolewie Idzie zima będą święta w kategorii klas I-III: Anna
Wołoszyn IIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

Dyplom Uznania dla Dyrygenta i Chóru za Całokształt Pracy
Artystycznej z okazji 5 lecia Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Chórów
Szkolnych Śpiewająca Polska - Pani Jolanta Gwiazdowska i chór szkolny.

STYCZEŃ

Nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym w Zespole Szkół
Integracyjnych nr 1 Boże Narodzenie na Podlasiu - Dominika Borkowska Ia,
Natalia Zyśkowska IIIa. Opiekunowie: Elżbieta Kardasz, Katarzyna
Rogucka, Elżbieta Muśko.

II miejsce w konkursie Maluj Mikołaje z wielką rozkoszą, bo one prezenty przynoszą - Maria Niewińska Vc. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

LUTY

Tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie z Plastyki - Michał
Fiłonowicz VIa, Paulina Grygorczuk VIa, Monika Andrzejuk VIa, Katarzyna
Anikiej VIa. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Finalistkaw Wojewódzkim Konkursie z Plastyki - Luiza kolosa VIa. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Osiągnięcia uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szk. 2010/2011

PAŹDZIERNIK

I miejsce w IX Międzyszkolnym Festiwalu Tańca i Piosenki Cztery
Pory Roku -Jesień- zespół Radosny Krąg (kl. IIIb). Opiekun: Katarzyna
Markuszewska.

Nagroda w Konkursie Plastycznym Portret jesieni w SP nr 5 - Julia Wawdziejczuk IIIc. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

Nagroda w Konkursie Plastycznym Bohaterowie bajek Ch. Perault w SP nr 5 -Natalia Malinowska IIIb. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Bohaterowie bajek Ch. Perault w SP nr 5 - Zuzanna Szymaniuk Ib. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

Nagroda w Konkursie Plastycznym To już jesień w SP nr 21 - Maja Matuszkiewicz IIIc. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym To już jesień w SP nr 21 - Aleksandra Żygłowicz IIIc. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

LISTOPAD

I miejsce w miejskim Konkursie Poetyckim Zaduszki Literackie za wiersz inspirowany muzyką Chopina - Ewa Dołżyńska IVc. Opiekunowie: Halina Wakuluk, Barbara Kozłowska.

Nagroda w Konkursie Plastycznym W krainie pluszowego misia w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 - Julia Kulesza IIa. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym W krainie pluszowego misia w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 - Piotr Siwicki 0a. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP nr 47, kat. wokalna - Luiza Szadowska IIIc, Adrian Soczko IIIc. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz, Małgorzata Łuczaj.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP nr 47, kat. wokalna - Julia Więcko IIIb, Magdalena Niczyporuk IIIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz, Małgorzata Łuczaj.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP nr 47, kat. recytacja - Hubert Szermuszyn IIc. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz, Małgorzata Łuczaj.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP nr 47, kat. recytacja - Natalia Malinowska IIIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz, Małgorzata Łuczaj.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Patriotycznym Kocham Cię moja Ojczyzno w SP nr 47, kat. recytacja - Lidia Niewińska IIc. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz, Małgorzata Łuczaj.

GRUDZIEŃ

I miejsce w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych Focus on English organizowanym przez MODM - Michał Bodzan VIb. Opiekun: Alicja Szepietowska.

Wyróżnienie w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych Focus on English organizowanym przez MODM - Michalina Artysiewicz VIa, Paweł Wałuszko VIa. Opiekun: Magdalena Kasiukiewicz.

Wyróżnienie w konkursie matematycznym Barwy matematyki organizowanym przez MODM - Paulina Chomczyk VIa. Opiekun: Anna Strenkowska.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka - Ewa Dołżyńska IVc. Opiekun: Halina Wakuluk, Barbara Kozłowska.

Nagroda w Konkursie Plastycznym Pocztówka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna w SP nr 4- Mateusz Kasjaniuk IIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną Biblioteka to dom przyszłości i przeszłości - Piotr Żywolewski IVc. Opiekun: Halina Wakuluk, Barbara Kozłowska.

Nagroda w Konkursie Plastycznym Świąteczna choinka w SP nr 20 - Paulina Borkowska Ic. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

Nagroda w Konkursie Plastycznym Gdzie mieszka św. Mikołaj w SP nr 21 - Aleksandra Żygłowicz IIIc. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Gdzie mieszka św. Mikołaj w SP nr 21 - Zuzanna Godlewska Ia. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Świąteczna choinka w SP nr 20 - Julia Kużelewska IIIc. Opiekun: E. Muśko, K. Rogucka, E. Kardasz.

STYCZEŃ

Grand Prix XI Miejskiego Przeglądu Jasełek i Pastorałek Jasełka 2010 - Klasa IIIb. Opiekun: Halina Górska, Katarzyna Markuszewska.

Wyróżnienie w Konkursie Hafciarskim dla dzieci i młodzieży szkół
podstawowych i gimnazjów - Paweł Bezubik Vb, Michał Leończuk IVc.
Opiekun: Anna Strenkowska.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie w SP nr 32 List do św. Mikołaja - Renata Czarniecka IIIb. Opiekun: Katarzyna Markuszewska.

I miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek Hej kolęda, kolęda w kat. klas 0-I w SP nr 4 - Gabriela Jabłońska Ib. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

II miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek Hej kolęda, kolęda w kat. klas II-III w SP nr 4 -Aleksandra Romaniuk IIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz .

Finalista w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Katarzyna Chmur VIa. Opiekun Anna Jarco.

Finalista w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Michał Bodzan VIb. Opiekun Aldona Olszewska.

Zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego z języka angielskiego -
Michał Bodzan VIb, Natalia Hapunik VIb, Ksenia Harasimik VIb. Opiekun:
Alicja Citko.

Zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego z przyrody - Jan Aleksiejczuk VIc. Opiekun: Elżbieta Rząca.

LUTY

Finalista w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Michał Bodzan VIb. Opiekun Aldona Olszewska.

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - Michał Bodzan VIb, Ksenia Harasimik VIb. Opiekun: Alicja Citko.

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Plastyki -
Szymon Trochimczyk VIb, Urszula Romanowicz VIb, Michalina Artysiewicz
VIa. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego - Katarzyna Chmur VIa. Opiekun: Anna Jarco.

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - Michał Bodzan VIb. Opiekun: Aldona Olszewska.

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody - Jan Aleksiejczuk VIc. Opiekun: Elżbieta Rz±ca

MARZEC

Finalista w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego - Katarzyna Chmur VIa. Opiekun Anna Jarco.

Nagroda w IV Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Mój kolega cudzoziemiec i jego Ojczyzna" - Natalia Hapunik VIc. Opiekun: Aldona Olszewska

Srebrne Pasmo w VII Przeglądzie Zajęć Pozalekcyjnych Białystok 2011 - Zespół Radosny Krąg. Opiekun: Katarzyna Markuszewska

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim o Laur Złotego Pióra pt: Muzyka jest wokół nas Opiekun:Katarzyna Markuszewska

Złote Pasmo w VII Przegl±dzie Zajęć Pozalekcyjnych Białystok 2011 - zespół instrumantalny Viva. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

KWIECIEŃ

I miejsce w Konkursie Piosenki Angielskiej - zespół wokalny Viva. Opiekunowie: Jolanta Gwiazdowska, Magdalena Kasiukiewicz

Nagroda Główna w Konkursie Plastycznym Pisanki, kraszanki, wyrywanki - Sara Kowalczuk-Fijałkowska VIb. Opiekun:Jolanta Gwiazdowska.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Perły Podlasia - Joanna Radziwon Ia. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska.

III miejsce w XII Przeglądzie Dziecięcej Twórczości Teatralnej Bądź zdrów - Klasa IIIa. Opiekun: Iwona Ejsmont

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym Sightseeing of England - Natalia Salej, Wiktoria Moczydłowska, Maciej Moczydłowski IIIa. Opiekun: Dorota Siemieńczuk

III miejsce w powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu
Drogowego - Mateusz Mutwicki, Michał Bodzan, Kamil Richter.
Opiekunowie:Zbigniew Koroś, Barbara Puchlik.

Wyróznienie w konkursie fotograficznym Przyroda wokół mnie
w Muzeum Przyrodniczym - Jan Świerzbiński VIb, Kamil Milenkiewicz Vc,
Piotr Żywolewski IVc. Opiekunowie:Elżbieta Rz±ca, Katarzyna Piechowska

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym Sightseeing of England - Piotr Sidorowicz IVa, Michalina Artysiewicz VIa. Opiekun: Magdalena Kasiukiewicz

III miejsce w Międznarodowym Konkursie Językowo-Informatycznym Oblicza Stanów Zjednoczonych w Publicznym Gimnazjum nr 6 - Michalina Artysiewicz VIa. Opiekun: Magdalena Kasiukiewicz

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną - Maria Niewińska IVc. Opiekun: s. Danuta Abramowicz.

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną -Adrianna Jasiel Va. Opiekun: s. Danuta Abramowicz.

MAJ

I miejscew V Miejskim Konkursie Piosenki Odpowie Ci wiatr w SP nr 12 - Magdalena Niczyporuk IIIb. Opiekun: Katarzyna Markuszewska.

Wyróżnienie w V Miejskim Konkursie Piosenki Odpowie Ci wiatr w SP nr 12 - Gabriela Gorłowska IIIb. Opiekun: Katarzyna Markuszewska.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym W klasie z Jasiem - Joanna Radziwon, Urszula Kozikowska. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska.

Tytuł Laureata w V Ekumenicznym Konkursie Plastycznym Matka Boska w ikonie - Michalina Artysiewicz VIa. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Tytuł Laureata w Miejskim Konkursie Plastycznym O pracy Straży Miejskiej - Piotr Żywolewski IVc. Opiekun Jolanta Gwiazdowska.

I miejsce w Miejskim Festiwalu Piosenki z Uśmiechem pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta - Gabriela Jabłońska Ib. Opiekun: Bożena Baranowska.

Wyróżnienie w Konkursie Ekologicznym Co się z tego zrobić da - Paulina Kryszeń, Paulina Adamczuk IIIa. Opiekun: Iwona Ejsmont.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Narysuję dla ciebie motyla w SP 19 - Weronika Kozłowska IVb. Opiekun: Halina Wakuluk, Barbara Kozłowska.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim Narysuję dla ciebie motyla w SP 19 - Weronika Kozłowska IVb. Opiekun: Halina Wakuluk, Barbara Kozłowska.

III miejsce w I Konkursie Biblijnym - Damian Chomczyk VIa. Opiekun Barbara U¶cinowicz.

I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialn± Białostocczyzna znana i nieznana - Białostoczanie w SP 21 - Piotr Żywolewski IVc. Opiekun: Halina Wakuluk, Barbara Kozłowska.

II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialn± Białostocczyzna znana i nieznana - Białostoczanie w SP 21 - Weronika Kozłowska IVb. Opiekun: Halina Wakuluk, Barbara Kozłowska.

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Od Sportu szkolnego do Igrzysk Olimpijskich- Michalina Artysiewicz VIa. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

Br±zowy Medal w pchnięciu kulą w Igrzyskach Lekkoatletycznych miasta Białegostoku - Konrad Rybnik VIc. Opiekun Agnieszka Karwowska

IV miejsce w rzucie dyskiem w Igrzyskach Lekkoatletycznych miasta Białegostoku - Mateusz Mutwicki VIc. Opiekun Agnieszka Karwowska
VI
miejsce w rzucie dyskiem w Igrzyskach Lekkoatletycznych miasta
Białegostoku - Zofia Łantowska VIc. Opiekun Agnieszka Karwowska

CZERWIEC

II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie ph. Folder mojej szkoły w SP nr 7 - Weronika Kozłowska IVb. Opiekun: Katarzyna Piechowska.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej Zostań Gwiazdą - Gabriela Jabłońska Ib. Opiekun: Bożena Baranowska.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Cudownych Rodziców Mam - Aleksandra Romaniuk IIc. Opiekun: Barbara Kozłowska.





Osiągnięcia uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szk. 2009/2010
     [Nagrody specjalne]



PAŹDZIERNIK

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej "Maria Skłodowska-Curie - wielka Polka"
w SP 15 - J. Kalinowska kl. VIc. Opiekun: Barbara Kozłowska, Halina Wakuluk

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienny bukiet" w SP nr 37 w Białymstoku - Natalia Zyśkowska Ia i Alhasan Bilal Ib.
Opiekun: Elżbieta Muśko, Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka.


Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bohaterowie wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy" w SP nr 5 w Białymstoku
- Michał Dzienisik IIc.
Opiekun: Elżbieta Muśko, Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka.

LISTOPAD

I miejsce w eliminacjach B-stoku do I Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci pod patronatem Ministerstwa Sportu i
Turystyki w tenisie stołowym w kategorii szkoły podstawowe - Małgorzata Szeparowicz IIIc. Opiekun: Bożena Baranowska

I miejsce w eliminacjach B-stoku do I Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki
w tenisie stołowym w kategorii szkoły podstawowe - Bartosz Iwaniuk. Opiekun: Bożena Baranowska

II miejsce w finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci pod patronatem Ministerstwa Sportu i
Turystyki w tenisie stołowym w kategorii szkoły podstawowe - Bartosz Iwaniuk. Opiekun: Bożena Baranowska

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyroda jesienna" w SP nr 37 w Białymstoku
- Adrian Michalczuk IIIa, Julia Radwańska IIc.
Opiekun: Elżbieta Muśko, Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka.

VII miejsce w województwie w Amatorskiej Lidze Kadetów w piłce ręcznej - chłopcy kl. IV-VI. Opiekun: Agnieszka Karwowska


GRUDZIEŃ

Wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w PS nr 82 "Pod skrzydłami Anioła" - Michalina Artysiewicz Va.

II miejsce w Miejskim Konkorsie Kolęd i Pastorałek - chór szkolny. Opiekun Jolanta Gwiazdowska.

III miejsce w konkursie plastycznym "Barwy matematyki"
organizowanym przez MODM - Piotr Żywolewski kl. IIIc. Opiekun: Bożena
Baranowska

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Barwy matematyki" organizowanym przez MODM - Natalia Maksymiuk kl. IIIc. Opiekun: Bożena Baranowska

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w SP 44 "Pocztówka
Bożonarodzeniowa" - Ewelina Dziedziul IIc. Opiekunowie: Katarzyna
Harasimowicz.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w SP nr 15
"Boże Narodzenie w oczach dziecka" - Julia Sydonowicz IIa. Opiekunowie:
Katarzyna Rogucka, Elżbieta Mu¶ko, Elżbieta Kardasz.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Spotkanie z
poezją M. Szyszko - Kondej w SP nr 5 - Karol Zuzda IVb. Opiekun:
Katarzyna Harasimowicz.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Spotkanie z
poezją M. Szyszko - Kondej w SP nr 5 - Dominika Szermuszyn IIIb.
Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.


STYCZEŃ

III miejsce w Międzyszkolnym Przeglądzie Jasełek i Pastorałek Jasełka 2009 - klasa Ic. Opiekunowie: Halina Górska, Barbara Patejczuk

Wyróżnienia za grę aktorską w Międzyszkolnym Przeglądzie Jasełek i
Pastorałek "Jasełka 2009" - Łukasz Tomaszuk Ic, Lidia Niewińska Ic,
Hubert Szermuszyn Ic, Marcel Filipczuk Ic, Krzysztof Kaczan Ic, Damian
Richter Ic. Opiekunowie: Halina Górska, Barbara Patejczuk.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie w Zespole Szkół nr 1 "Rób
aniołki z wielka rozkoszą, bo one szczęście przynoszą" - Kamila Grześ
Va, Jakub Kwiatkowski VIa. Opiekun Anna Strenkowska

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie w Zespole Szkół nr 1 "Rób
aniołki z wielką rozkoszą, bo one szczęście przynoszą" - Michał
Butkiewicz IIc. Opiekun Małgorzata Łuczaj.

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie w Zespole Szkół nr 1 "Rób
aniołki z wielką rozkoszą, bo one szczęście przynoszą" - Maja
Matuszkiewicz IIc. Opiekun Małgorzata Łuczaj.


LUTY

I miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego
zorganizowanym przez świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr 1 w
Białymstoku - Bartosz Iwaniuk IIIc.
Opiekunowie: Elżbieta Muśko, Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka.

II miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego
zorganizowanym przez świetlicę Zespołu Szkół Integracyjnych Nr 1 w
Białymstoku - Kacper Krawczuk IIIc.
Opiekunowie: Elżbieta Muśko, Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka.


MARZEC

I miejsce i tytuł Laureata w VII Podlaskim Festiwalu Szkolnych Zespołów Muzycznych "AKOLADA" - chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego w SP nr 26 - Sara Abouhilal VIa. Opiekun: Alicja Szepietowska

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Podlasie
Świątynią słynie" w SP nr 2 - Katarzyna Paszkowska Vb. Opiekun: Barbara
U¶cinowicz

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Podlasie Świątynią słynie" w SSP nr 2 - Gabriela Daniluk VIa. Opiekun: Maria Ignaciuk

Wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Chórów Szkolnych - chór szkolny. Opiekun Jolanta Gwiazdowska.

Nagrodaw IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Rośliny
i zwierzeta chronione" w SP nr 5 - Wiktoria Kulgawczuk IIIa.
Opiekunowie: E. Muśko, E. Kardasz, K. Rogucka

Wyróżnieniew IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
"Rośliny i zwierzeta chronione" w SP nr 5 - Zuzanna KuĽmin Ib, Karolina
Karolczuk IIc. Opiekunowie: E. Muśko, E. Kardasz, K. Rogucka

II miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy "Polskie miasta w legendzie" - Krystyna Kowalewska IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

I miejsce w Miejskim Konkursie Poetyckim o laur "Złotego Pióra" - Ewa Dołżyńska IIIc. Opiekun: Bożena Baranowska.

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim o laur "Złotego Pióra" - Wiktoria Kulgawczuk IIIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska.

III miejsce w miejskim konkursie recytatorskim II Forum Ekologicznego "Mieszkańcy, lasów, pól i łąk". Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska

Tytuł Laureata w konkursie plastycznym "Kraszanka, wydzieranka, wylepianka" - M. Grygorczuk, U. Bancer. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.


KWIECIEŃ

II miejsce w X Miejskim Konkursie Ortograficznym w SP nr 19 - Kamil Borowik VIc. Opiekun: Anna Jarco

V miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Łamigłówek Matematycznych w SP nr 19 - Kamil Borowik VIc. Opiekun: Iwona Zarzycka

Grand Prix w Festiwalu Piosenki Żeglarskiej "Mała Szanta" - chór szkolny. Opiekun:Jolanta Gwiazdowska.

I miejsce w VII Podlaskim Festiwalu Wielkanocnym - chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wiatr, wypadek,
ogień, woda - strażak zawsze rękę poda" - Michalina Artysiewicz Va.
Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Nagroda w konkursie recytatorskim II spotkań ekologicznych "Z Ziemią krążymy" - Karol Zuzda IVb. Opiekun: Elżbieta Rząca


MAJ

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Oblicza przyrody" - Luiza Kolosa IVa. Opiekun: Elżbieta Rząca

I miejsce w mieście w pchnięciu kulą na Igrzyskach LA - Michał Orzel VIa. Opiekun: Agnieszka Karwowska

III miejsce w mieście w rzucie dyskiem na Igrzyskach LA - Jakub Kwiatkowski VIa. Opiekun: Agnieszka Karwowska

IV miejsce w finale wojewódzkich igrzysk LA w pchnięciu kulą - Michał Orzel VIa. Opiekun: Agnieszka Karwowska

VIII miejsce w finale wojewódzkich igrzysk LA w rzucie dyskiem - Jakub Kwiatkowski VIa. Opiekun: Agnieszka Karwowska

I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim pt: "Wiersze
E. Szelburg-Zarembiny" w SP nr 19 - Łukasz Tomaszuk Ic. Opiekun:
Katarzyna Harasimowicz

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim pt: "Wiersze
E. Szelburg-Zarembiny" w SP nr 19 - Dominika Szermuszyn IIIb. Opiekun:
Katarzyna Harasimowicz

II miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy "Życie Izabeli i
Klemensa Branickich oraz Białystok tamtych lat" w SP nr 47 - Emilia
Chowańska VIb. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy "Życie Izabeli i
Klemensa Branickich oraz Białystok tamtych lat" w SP nr 47 - Michał
Olszański VIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Dobre
wychowanie wierszem" w SP nr 47 w kat. kl. II-III - Angelika Poddubik
IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz

II miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Dobre
wychowanie wierszem" w SP nr 47 w kat. kl. II-III - Krystyna Kowalewska
IIIa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz

III miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Dobre
wychowanie wierszem" w SP nr 47 w kat. kl. 0-I - Michał Ejsmont Ia.
Opiekun: Katarzyna Harasimowicz

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim "Dobre
wychowanie wierszem" w SP nr 47 w kat. kl. 0-I - Szymon Kowalewski Ic.
Opiekun: Katarzyna Harasimowicz

I miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego
"Najciekawsze zabytki Anglii" - Aleksandra Żołnierska IIIc. Opiekun:
Dorota Siemieńczuk.

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego
"Najciekawsze zabytki Anglii" - Wiktoria Staworko IIIc. Opiekun: Dorota
Siemieńczuk.

Wyróżnienie w IV Miejskim Konkursie Piosenki "Odpowie Ci wiatr" - Joanna Wawrzeniuk IIb. Opiekun: Katarzyna Markuszewska.

I miejsce w IV Miejskim Konkursie Piosenki "Odpowie Ci wiatr" - Magdalena Niczyporuk IIb. Opiekun: Katarzyna Markuszewska.

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina w cerkwi" - Magdalena Niczyporuk IIb. Opiekun: Barbara Uścinowicz.

Wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Moja bajka" - Alicja Wiśniowiecka IIIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska.

Wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Moja
bajka" - Dominika Szermuszyn IIIb. Opiekun: Halina Wakuluk, Barbara
Kozłowska.

Wyróżnienie w IV Miejskim Konkursie Piosenki "Odpowie Ci wiatr" - Aleksandra Romaniuk Ib. Opiekun: Barbara Kozłowska.

Wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur Matematyczny 2010" - Krystyna Kowalewska IIIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska.

Bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym "Kangurek Matematyczny 2010" - Magdalena Niczyporuk IIb. Opiekun: Katarzyna Markuszewska.

Wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur Matematyczny 2010"
- Bodzan Michał Vb, Katarzyna Chmur Va, Michał Bogus IV c. Opiekun:
Anna Strenkowska.

Wyróżnienie w konkursie matematycznym "Kangur Matematyczny 2010" - Kamil Borowik VIc, Małgorzata Zawadzka Vc. Opiekun: Iwona Zarzycka.


CZERWIEC

I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Muzyce organizowanym przez MODM - Sara Abouhilal VIa. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Muzyce organizowanym przez MODM - Kamil Borowik VIc. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

Brązowy Dyplom w Wojewódzkim Przeglądzie Chórów Szkolnych - chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska

II miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej w SP nr 45 -
A. Jamiołkowski IIIb, G. Gawryłow IIIb, K. Nowik IIIb, P. Kraśko IIIb,
A. Gólcz IIIc
B. Iwaniuk IIIc, A. Iwanowicz IIIc, K. Krawczuk IIIc, M. Kazberuk IIc.
Opiekunowie:Elżbieta Muśko, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Kardasz.






Osiągnięcia uczniów w konkursach pozaszkolnych
w roku szk. 2008/2009

Listopad

Nagroda
w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji M. Szyszko-Kondej - K. Zuzda kl. III b. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji M. Szyszko-Kondej - M. Szyszko kl. IVa. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz.

Grudzień

I miejsce
w Konkursie Plastycznym "450 lat Poczty Polskiej" - P. Żywolewski kl. IIc. Opiekun: Bożena Baranowska.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie polonistycznym "Ile wiem o języku ojczystym" w SP nr 19 - A. Romanowicz kl. VIa,
K. Borowik kl. Vc, N. Hapunik kl. IVc. Opiekunowie: Marzena Ciruk, Anna Jarco, Aldona Olszewska.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jestem kibicem z klasą" - A. Gólcz kl. IIc. Opiekun: Dorota Siemieńczuk.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Brzoza" organizowanym przez MODM - A. Matręczyk kl. Va. Opiekun: Elżbieta Rz±ca.

Styczeń 2009

II miejsce
w Międzyszkolnym Przeglądzie Jasełek i Pastorałek
"Jasełka 2008" - klasa IIIa,klasa IIIb oraz wyróżnienia indywidualne -
P. Grygorczuk, L. Kolosa, D. Matoszko, M. Fiłonowicz, M. Kałużny, K.
Czaban z kl. IIIa.
Opiekunowie: Halina Górska, Krystyna Pu¶ko, Barbara Patejczuk.

III miejscew Konkursie Moniuszkowskim "Pieśń Wieczorna" - chór szkolny.
Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Srebrny Dyplom w Konkursie Kolęd i Pastorałek - chór szkolny. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Luty

Nagroda
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Projekt pocztówki walentynkowej" w SP 21 - D. Szermuszyn kl.IIb, A. Zalewski kl. IIIc.

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Projekt
pocztówki walentynkowej" w SP 21 - M. Zrajkowska kl.Ib.Opiekunowie:
Elżbieta Kardasz, Elżbieta Mu¶ko, Katarzyna Rogucka.

Nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Projekt sukni
balowej" w SP nr 37 - M. Mackiewicz kl. Ic. Opiekunowie: Elżbieta
Kardasz, Elżbieta Mu¶ko, Katarzyna Rogucka.

Marzec

Nagroda
w Miejskim Konkursie Plastycznym "¦wiat za 100 lat" w SP nr 12 - M. Bogus kl.IIIc, W. Kulgawczuk kl.II a.
Opiekunowie: Elżbieta Kardasz, Elżbieta Muśko, Katarzyna Rogucka.

Nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym "Bezpieczne ferie" w SP nr 19 - A. Michalczuk kl. IIa.
Opiekunowie: Elżbieta Kardasz, Elżbieta Muśko, Katarzyna Rogucka.

Nagroda w konkursie "Kraszanki, wyrywanki, jajka wielkanocne" - Wieremiejuk M. kl. IVc .

Wyróżnienie w konkursie "Kraszanki, wyrywanki, jajka wielkanocne" - Chmur K. kl.IVa, Sz. Trochimczyk kl.IVb. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Kwiecień

III miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie "Kanoniczna ikona prawosławna w pracach plastycznych dzieci" - A. Matręczyk kl. Va.
Opiekun: Maria Ignaciuk.

I miejsce i tytuł Laureata w Podlaskim konkursie zespołów muzycznych AKOLADA-MOL - chór i zespół wokalno-instrumentalny Viva.

II miejsce w Podlaskim Festiwalu Pieśni Wielkanocnej - chór i zespół wokalno-instrumentalny Viva. Opiekun: Jolanta Gwiazdowska.

Tytuł Laureata konkursu miejskiego "Klęska, powódź czy huragan,
Straż Pożarna ci pomaga" - M. Artysiewicz kl. IVa. Opiekun: Jolanta
Gwiazdowska

Nagroda w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Tuwim i
Brzechwa dzieciom" w SP 49 - K. Zuzda kl. IIIb. Opiekun: Katarzyna
Harasimowicz.

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangurek - G. Ołdakowski kl. IIc. Opiekun: Barbara Kozłowska

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur - K.
Skoczek kl.IVa, D. Chomczyk kl.IVa, Kalinowski M. kl.Va. Opiekun: Anna
Strenkowska

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur - Chowańska E. Vb, Borowik K. Vc. Opiekun: Iwona Zarzycka

Nagroda w Konkursie Plastycznym pt: "Przyszła Pani Wiosna" w SP 21 - G. Korzińska kl. IIa, J. Wawrzeniuk kl. Ib, M. Niewińska kl. IIc.
Opiekunowie: Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Muśko.

Nagroda w Konkursie Plastycznym pt: "Flakonik wiosennych kwiatów"
w SP 20 - K. Kowalewska kl. IIa, M. Zawadzka kl. IIa, W. Kulgawczuk kl.
IIa.
Opiekunowie: Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Muśko.

III miejsce w konkursie plastycznym "W komnacie Pani Wiosny" w SP
11 - N. Malinowska kl. Ib.Opiekunowie: Elżbieta Kardasz, Katarzyna
Rogucka, Elżbieta Mu¶ko.

Nagroda w Konkursie Plastycznym pt: "Niezapominajka dla Jana Pawła II" w SP 45 - K. Kowalewska kl. IIa, M. Zawadzka kl. IIa.
Opiekunowie: Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Muśko.

Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym pt: "Niezapominajka dla Jana Pawła II" w SP 45 - J. Więcko kl. Ib.
Opiekunowie: Elżbieta Kardasz, Katarzyna Rogucka, Elżbieta Muśko.

Nagroda w konkursie na wiersz o tematyce zdrowotnej w SP nr 21 - Wojsław R. IIIc. Opiekun: Barbara Kozłowska

Maj

I miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Modelinowe cudaki -
niezwykłe ptaki" w SP 19 - J. Wawrzeniuk kl. Ib. Opiekun: Katarzyna
Markuszewska

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Modelinowe
cudaki - niezwykłe ptaki" w SP 19 - K. Szarkowska kl. Ib. Opiekun:
Katarzyna Markuszewska

I miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki "Odpowie Ci wiatr" w SP 12 - J. Niczyporuk kl. Ib. Opiekun: Katarzyna Markuszewska.

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Piosenki "Odpowie Ci wiatr" w SP 12 -duet: N. Malinowska, W. Gryc Ib. Opiekun: Katarzyna Markuszewska.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie J. Angielskiego "The Owl" -
FOOD - U. Aleksiuk, K. Zuzda, H. Wasilewska kl. IIIb, P. Grygorczuk, M.
Repnik kl. IIIa. Opiekun: Dorota Siemieńczuk.

IV miejsce i tytuł Laureata Konkursu - w Międzyszkolnym Konkursie "Życie Izabeli
i Klemensa Branickich oraz Białystok tamtych lat" - E. Chowańska kl. Vb, M. Olszański kl. Va. Opiekun: Katarzyna Harasimowicz

Nagroda Specjalna Prezesa Zarządu Oddziału ZNP w Białymstoku w konkursie fotograficzno-filmowym "Białystok w moim obiektywie" - W. Kozłowska kl. IIb.
Opiekunowie: Barbara Kozłowska, Halina Wakuluk.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwierzaki cudaki" - M. Łukianiuk kl. IIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zwierzaki cudaki" - M. Zawadzka kl. IIa. Opiekun: Elżbieta Lebieżyńska

III miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Ocalić od zapomnienia" w SP nr 28 - N. Malinowska kl. VIa. Opiekun: Anna Jarco.